Osobná doprava pre väčšie skupiny mikrobusmi či autobusmi

Odporúčame

Preprava osôb pre väčšie skupiny mikrobusmi či autobusmi. Ponúkame Vám prepravu na letiská, do hotelov, na obchodné stretnutia, spoločenské akcie, firemné večierky, alebo na súkromné oslavy či svadby. Zabezpečujeme spoľahlivú a bezpečnú prepravu v rámci mesta, medzimestské transféry, ako aj krátkodobé či dlhodobé prepravy do zahraničia. Na našich vozidlách pravidelne vykonávame technické prehliadky a pravidelne autá obmieňame. Náš tím príjemných a skúsených vodičov s profesionálnym prístupom Vám zaručí príjemné cestovanie a bezpečnú dopravu na miesto určenia.

Prejsť na web dodávateľa
  • Lokalita : Nové Mesto nad Váhom

Fotogaléria

Dalšie produkty dodávateľa

Nákladná doprava

Vnútroštátna automobilová doprava

Doručovanie zásielok a preprava tovaru rôzneho druhu v rámci celej SR. Na vozidlách sa pravidelne vykonávajú technické prehliadky a pravidelne sa obmieňajú.

Nákladná doprava

Medzištátna automobilová doprava

Doručovanie zásielok a preprava tovaru rôzneho druhu v rámci celej Eú. Na vozidlách sa pravidelne vykonávajú technické prehliadky a pravidelne sa obmieňajú.

Osobná doprava

Osobná doprava jednotlivcov osobnými autami alebo limuzínami

Preprava jednotlivcov osobnými autami alebo limuzínami. Ponúkame Vám prepravu na letiská, do hotelov, na obchodné stretnutia, spoločenské akcie, firemné večierky, alebo na súkromné oslavy či svadby. Zabezpečujeme spoľahlivú a bezpečnú prepravu v rámci mesta, medzimestské transféry, ako aj krátko...

Zásielková doprava

  • Lokalita : Nové Mesto nad Váhom

Kontakt

Duval.z.trans s.r.o.

Adresa
Čulenova 2, 915 01 Nové Mesto nad Váhom
E-mail
email
Web
http://www.duvaltrans.sk
Telefón
+421903751754


Kontaktný formulár